Global Therapy

Global Therapy

Grzegorz Tokarczyk, a więc fizjoterapeuta, który od kilku lat działa pod szyldem Global Therapy zajmuje się leczeniem schorzeń bólowych, które spowodowane są niewłaściwym trybem życia, czy też innymi przyczynami chorobowymi, które niekorzystnie wpływają na kręgosłup człowieka.

Global Therapy to autorski pomysł specjalisty jakim jest Grzegorz Tokarski, który po indywidualnym wywiadzie z każdym swoim pacjentem oraz po przeprowadzeniu  dokładnych badań dobiera odpowiednią formę rehabilitacji, która korzystnie i bezboleśnie pomoże pozbyć się niechcianego bólu okolic kręgosłupa.

Profesjonalizm z jakim specjalista podchodzi do swojego pacjenta widać przede wszystkim po rzetelnie wykonanej pracy, która w tym przypadku pozwala pozbyć się uciążliwego bólu kręgosłupa, stawów, czy też narządów wewnętrznych. Dzięki doświadczeniu jaki posiada fizjoterapeuta Grzegorz Tokarczyk i oferowanej przez niego pomocy w postaci masażu leczniczego oraz masażu klasycznego ból pleców odchodzi w zapomnienie i pojawia się uśmiech na twarzy pacjenta.

https://globaltherapy.pl/

Adres: ul. Pilawska 18, 50-538 Wrocław

Telefon: 48 696 849 783

Pocztaglobaltherapy06@gmail.com

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.