IMS S.A.

IMS sensory media

Marketing sensoryczny jest coraz popularniejsza firmą marketingu,  z której coraz chętniej korzystają różnego rodzaju firmy, odpowiedzialne za sprzedaż produktów. Firma IMS wykorzystując najnowsze technologie i innowacje pomaga swoim klientom w budowaniu pozytywnego wizerunku marki oraz tworzeniu przyjemnej atmosfery w miejscu sprzedaży.

IMS w swoich działaniach wykorzystuje audiomarketing, Digital Signage oraz aromamarketing.  Każdy  z nich oddziałuje na inny zmysł klienta. Audiomarketing polega na dobraniu odpowiedniej muzyki, dzięki której klient będzie czuł się swobodnie oraz zechce dłużej pozostać w sklepie. Dzięki Digital Signage możliwa jest emisja reklam oraz wyświetlanie informacji dla klientów przy użyciu videowallów, ekranów LED oraz stołów interaktywnych. Zadaniem aromamarketingu jest zaś odpowiednia aromatyzacja pomieszczeń, dzięki czemu w sklepie panuje przyjemna atmosfera, która znacznie wpływa na wizerunek danego miejsca.

IMS zajmuje się także organizacją różnego rodzaju eventów, w trakcie których uczy jak osiągać maksymalną efektywność oraz uzyskiwać wymarzone wyniki sprzedaży.

http://www.ims.fm

Adres: ul. Puławska 366, 02-819 Warszawa

Telefon: 22 870 67 76

Poczta: biuro@ims.fm