KCM Clinic S.A.

KCM Clinic

W samym centrum Karkonoszy mieści się jedna z najnowocześniejszych klinik w Polsce, która w ostatnich latach zyskała światowy poziom z zakresu usług medycznych. KCM Clinic to renomowana klinika, która jest doskonale przygotowana nawet do najtrudniejszych zabiegów i operacji. Poza wysoką skutecznością leczenia, klinika może również się pochwalić przepięknym budynkiem, który jest przystopowany do potrzeb chorych, osób niepełnosprawnych oraz dzieci.

KCM Clinik zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług, co potwierdzone zostało dzięki uzyskanemu certyfikatowi jakości ISO 9001:2009. W 2011 roku klinika oficjalnie otworzyła nowoczesny blok operacyjny, naszpikowany najnowocześniejszą technologią oraz rozwiązaniami, dzięki którym każdy pacjent może poczuć się jeszcze bardziej pewnie i bezpiecznie.

Ponadto KCM Clinic oferuje również usługi z zakresu Chirurgii i Stomatologii, a także posiada profesjonalny Zespół Rehabilitacji. Każdy pacjent zostanie odpowiednio przyjęty i ugoszczony, a pełen komfort zostanie mu zapewniony dzięki 1-dno i 2 osobowym pokojom, które wyposażone są w prywatne łazienki oraz media w postaci telewizji oraz Internetu. KCM Clinic szczególnie dba o stały rozwój swojego personelu, dzięki czemu cała klinika pozostaje na najwyższym poziomie leczenia.

http://kcmclinic.pl

Adres: ul. Bankowa 5-7, 58-500 Jelenia Góra

Telefon: 75-611-2222

Poczta: rejestracja@kcmclinic.pl