Powerman Sport

powerman Sport

W samym centrum Karkonoszy mieści się jedna z najnowocześniejszych klinik w Polsce, która w ostatnich latach zyskała światowy poziom z zakresu usług medycznych. KCM Clinic to renomowana klinika, która jest doskonale przygotowana nawet do najtrudniejszych zabiegów i operacji. Poza wysoką skutecznością leczenia, klinika może również się pochwalić przepięknym budynkiem, który jest przystopowany do potrzeb chorych, osób niepełnosprawnych oraz dzieci.

Profesjonalny sprzęt sportowy oraz akcesoria dla tych, którzy dopiero się uczą – hurtownia sportowa Powerman Sport oferuje wyposażenie dla szkół i klubów, które pozwoli zarówno doświadczonym sportowcom, jak i amatorom, w tym dzieciom i młodzieży, doskonalić swoje umiejętności i osiągać wyznaczone cele.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty – w sklepie stacjonarnym oraz na stronie internetowej znajdziecie wyposażenie do siłowni, akcesoria do gry w sporty drużynowe, wyposażenie do treningu lekkoatletycznego, czy dodatkowe akcesoria, które usprawniają i ułatwiają trening: maty, drabinki, ławki gimnastyczne, a także torby czy plecaki i wiele innych. Obsługujemy zamówienia detaliczne i hurtowe, w tym wielkogabarytowe.

https://powerman.com.pl/

Adres: ul.Słoneczna 9 Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce

Telefon: 71 325 25 13

Poczta: sklep@powerman.com.pl

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.