Pracownia Piękna

Pracownia Piękna to miejsce, w którym zrelaksujesz się i wypoczniesz od trudnych wyzwań codzienności. Dzięki bogatej ofercie usług z zakresu kosmetologii i masażu każdy ma możliwość zadbania kompleksowo o swoje ciało oraz ukoić ducha.

W salonie kosmetycznym  skorzystać można zarówno z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych, jak manicure czy pedicure, jak i zabiegów medycyny estetycznej, np. mezoterapii mikroigłowej, bezigłowej czy liposukcji kawitacyjnej. Piękne, zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety dlatego warto zadbać o to, by prezentowały się schludnie i zdrowo. W Pracowni Piękna skorzystać można z zabiegów regeneracji paznokci, manicure hybrydowego i tytanowego. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty.

W ofercie masaży znajdują się m.in. masaż twarzy, relaksacyjny, lecznicy oraz inne masaże.  Oferowana jest również pomoc fizjoterapeuty w zakresie stawów skroniowo-żuchwowych czy kinesiotaping.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, na której zaprezentowany jest pełen zakres usług świadczonych przez Pracownię Piękna.

pracownia-piekna.pl

Adres: Inżynierska 49, 53-228 Wrocław

Telefon: 666-257-207

Poczta: wiadomości przez formularz: http://www.pracownia-piekna.pl/kontakt/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.