ShopTuning

 suszarka do rąk kieszeniowa

ShopTuning dostarcza klientom wysokiej klasy rozwiązania przydatne w prowadzeniu firmy. Produkty sanitarne dostarczane przez ShopTuning to m.in. nowoczesne suszarki kieszeniowe i pisuary bezwodne obniżające koszty stałe prowadzonej działalności. Kieszeniowe suszarki do rąk to rozwiązanie ekologiczne, wydajne i higieniczne. Niski pobór energii elektrycznej wraz z najwyższą prędkością powietrza osuszającego dłonie są najlepszym wyborem dla osób ceniących ekologiczne rozwiązania i ograniczających zbędne wydatki. Wśród produktów sanitarnych dostarczanych przez ShopTuning znajdują się także bezdotykowe higieniczne dozowniki mydła – 2750 dawek mydła w piance z jednego opakowania minimalizuje potrzebę częstej obsługi i zachowuje czystość otoczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ShopTuning, w której dostępne są tylko sprawdzone rozwiązania sanitarne do użytku  publicznego, np. w hotelach, galeriach handlowych czy biurowcach, a także szeroka oferta innych produktów.

Adres: ul. Głogowska 35c/11, 45-315 Opole

Telefon: 604434038, 604052882

Poczta:  biuro@shoptuning.pl

You may also like...

1 Response

  1. Magda says:

    W kwestii suszenia rąk można używać ręczników i tak też zaczynaliśmy w naszym WC. Po czasie jak zaczęły mnie wkurzać zużyte ręczniki, które lądowały w pisuarach, zakupiliśmy suszarkę. Niestety nie była dość szybka choć miała 2500W, wiec kupiłam drugą. Pierwsza przestała działać i to parę miesięcy po okresie gwarancji 🙁 Szukałam suszarki która ma dużą prędkość suszenia a nie moc i znalazłam 🙂 Teraz już wiem, że nie liczy się moc tylko prędkość suszenia. Zdecydowanie polecam suszarkę R1.1.

Leave a Reply

Your email address will not be published.