Zyg Zak Snow

Zyg Zak Snow to profesjonalny sklep snowboardowy. Działa  w formie sklepu internetowego, ale posiada również swój sklep stacjonarny. Stacjonuje on w Białce Tatrzańskiej przy samym stoku Kotelnicy Białczańskiej i Termy Białka. Poza sklepem snowboardowym Zyg Zak Snow oferuje stacjonarną wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i snowboardowego, serwis sportowy oraz centrum testowe.

Sklep on-line oferuje sprzęt niezbędny do zimowego szaleństwa na stoku gdzie znajdą nawet najbardziej wymagający snowboardziści. Na tle konkurencji wyróżnia się profesjonalizmem i wieloletnim doświadczeniem w branży snowboardowej, narciarskiej i turystycznej. W ofercie sklepu znajduje się profesjonalny sprzęt czołowych producentów, w tym m.in.:

  • Lib Technologies,
  • Gnu Snowboards,
  • DC, Union,
  • Northwave,
  • Salomon,
  • SP czy Demon.

Każdy miłośnik zimowego szaleństwa sklepie internetowym Zyg Zak wyposaży się w deskę snowboardowąbuty snowboardowekurtkę, spodnie i wszelkie akcesoria, takie jak kask, rękawice, gogle, ochraniacze i wiele innych.

Zapewniamy Państwa o wysokiej jakości produktów i gwarantujemy zadowolenie z ich korzystania. Klientom oferujemy także fachowe doradztwo i pomoc w dobraniu odpowiedniego sprzętu adekwatnie do cech fizycznych użytkownika i jego osobistych preferencji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.

https://zygzaksnow.pl/pl

Adres: ul. Bankowa 5-7, 58-500 Jelenia Góra

Telefon: 75-611-2222

Poczta: rejestracja@kcmclinic.pl

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.